Strony internetowe dla deweloperów


Profesjonalna strona
internetowa

.... dostosowana do telefonów i tabletów

Obecnie już co 7 wizyta na stronie internetowej odbywa się właśnie za pomocą smartfonu czy tabletu dlatego oprocowalismy spójny nowoczesny kod dostosowany również do tych urządzeń.

W połączeniu z profesjonalną, dedykowaną, oprawą graficzną zyskają Państwo spójną identyfikację wizualną we wszystkich mediach.

Strony internetowe dla deweloperów Responsive Web Design
Oprogramowanie wyszukiwarki mieszkań i domów

Wyszukiwarka mieszkań
domów i lokali handlowych

.... presonalizowana, intuicyjna, wygodna!

Opracowaliśmy własną, unikalną metodę wyszukiwania mieszkań, która znalazła już zastosowanie i uznanie wśród wielu naszych Klientów. Produkt odróżnia się od konkurencji m.in. szerokimi możliwościami konfiguracji.

Jednym z charakterystycznych elmentów opracowanej przez nas wyszukiwarki jest możliwość wyboru kierunku nasłonecznienia lokali mieszkalnych. Od 2009 roku jesteśmy pionierem tego rozwiązania na polskim rynku.

Synchronizacja danych
z CRM i ERP

.... w tym trzy modele wymiany danych

Przy wdrożenu uwzględniamy dostępne na rynku aplikacje wspomagające pracę Biura Sprzedaży. Umożliwiamy dostosowanie się do stosowanych u Klienta systemów CRM i ERP lub dajemy możliwość implementacji własnego panelu CMS do zarządzania stanem sprzedażowym inwestycji deweloperskich.

Oferujemy też wsparcie systemu CRM i wzbogacenie go o nowe funkcjonalności za pomocą odrębnych dedykowanych modułów CMS.

 • Rozwiązania informatyczne dla deweloperów Synchronizacja danych z CRM i ERP
 • Strony internetowe dla deweloperów Synchronizacja danych z CRM i ERP
 • Strona dla firmy deweloperskiej Synchronizacja danych z CRM i ERP

Synchronizacja danych
z serwisami ogłoszeniowymi


Dedykowane moduły CMS+ przeprowdzają codzienną automatyczną i bezpieczną synchronizację wybranych danych z CRM Działu Sprzedaży.

Serwisy ogłoszeniore z rynku mieszkaniowego informowane są na bieżąco nie tylko o zmianach stanów sprzedażowych, cenników czy opisów, ale też m.in. o aktualizacjach zdjęć inwestycji, przez co Państwa oferta będzie spójna i zawsze aktualna na wszystkich współpracujących serwisach.

Synchronizacja danych z
serwisami ogłoszeniowymi branży deweloperskiej
 • Rynek Pierwotny Aplikacje dla deweloperów Synchronizacja oferty dewelopera z serwisami ogłoszeniowymi branży deweloperskiej
 • Domiporta.pl Aplikacje dla deweloperów Synchronizacja oferty dewelopera z serwisami ogłoszeniowymi branży deweloperskiej
 • Otodom Aplikacje dla deweloperów Synchronizacja oferty dewelopera z serwisami ogłoszeniowymi branży deweloperskiej
 • Oferty.net Aplikacje dla deweloperów Synchronizacja oferty dewelopera z serwisami ogłoszeniowymi branży deweloperskiej
 • Anonse.pl Aplikacje dla deweloperów Synchronizacja oferty dewelopera z serwisami ogłoszeniowymi branży deweloperskiej
 • Tabelaofert.pl Aplikacje dla deweloperów Synchronizacja oferty dewelopera z serwisami ogłoszeniowymi branży deweloperskiej
 • Trojmiasto.pl Aplikacje dla deweloperów Synchronizacja oferty dewelopera z serwisami ogłoszeniowymi branży deweloperskiej

Deweloper System Plany inwestycji, rzuty kondygnacji, karty mieszkań

Plany inwestycji

indywidulanie dopasowane do potrzeb

Interaktywne plany inwestycji wykonane w oparciu o otrzymane od architektów dokumenty projektowe.

Plany wyróżniają się przede wszystkim szczegółowością oferując po powiększeniu planów widoczne dodatkowe opisy i indywidualne aranżacje oraz szybkością działania animacji zawdzięczanej odpowiedniej kompresji grafiki bez utraty wysokiej jakości.

CMS+

.... coś więcej niż sam CMS

W odróżnieniu od innych pakietowych rozwiązań dostępnych na rynku platforma HOMEdeweloper daje możliwość dostosowania oprogramowania również do specyficznych potrzeb klientów, co pozwala na bardzo efektywne wykorzystanie proponowanych przez nas narzędzi przy zachowaniu niskiego kosztu wdrożenia systemu.

Stale rozwijana aplikacja dzięki modułowej budowie zaskakuje intuicyjną obsługą i pozostawia na efektywnym zarządzaniem zasobami Działu Sprzedaży.

Oprogramowanie dla deweloperów CMS+

Wybrane elementy oprogramowania CMS+

Zarządzanie inwestycjami

Moduł CMS Oferta Dewelopaera stworzony do zarządzania w jednym miejscu wszystkimi najważniejszymi informacjami o inwestycjach.

Programy promocyjne

Moduł CMS Promocje do zarządzanie nie tylko promocjami cenowymi, ale też do obsługi dowolnych promocji sprzedażowych i programów typu Mieszkania dla Młodych.

Kalendrze wizyt na budowie i umów deweloperskich

Moduł CMS współdzielony z kancelariami notarialnymi lub punkami sprzedaży zlokalizowanymi na terenie inwestycji.

Pozyskiwanie klientów

System dedykowanych formularzy kontaktowych i elementów promocyjnych: Negocjuj cenę, Wizyta na budowie, Zapytanie o inwestycję, Biuletyn informacyjny.

System mailingowy

Moduł CMS Biuletyn informacyjny - rozbudowany system mailingowy przypisujący automatycznie klientów do wskazanych inwestycji z aktualnej oferty lub do typów ofert.

Zautomatyzowany proces dodawania zdjęć

Moduł CMS skracający do minimum czas aktualizacji Dziennika budowy i pozwalający na publikację bezpośrednio z karty pamięci.

Projekt strony internetowej dla deweloperów wykonany w oparciu o platformę HOMEdeweloper zawiera profesjonalną responsywną stronę internetową, oprogramowanie CMS+ i synchronizację oferty deweloperów.


responsywne strony internetowe dla deweloperów

Założenia projektu:

 • udostępnienie użytkownikom strony internetowej możliwości zapoznania się ze zróżnicowaną ofertą dewelopera,
 • zadbanie o jak najwyższą jakość i poprawność prezentowanych informacji,
 • uwzględnienie zmienności oferty,
 • wprowadzenie rozbudowanej formy prezentacji planów inwestycji umożliwiających szczegółowe i wygodne poznanie oferty,
 • uwzględnienie wyników aktualnej sprzedaży na planach inwestycji,
 • odciążenie pracowników Działu Sprzedaży od codziennej aktualizacji strony internetowej,
 • zautomatyzowanie serwisu i umożliwienie współpracy i wymiany danych z portalami rynku developerskiego oraz serwisami ogłoszeniowymi.

Przyjęte rozwiązania:

Synchronizacja danych z Działem Sprzedaży dewelopera

Ze względu na ilość prowadzonych inwestycji i rozległy przedział czasowy między ich wprowadzaniem do sprzedaży zastaliśmy rozproszoną architekturę systemu informatycznego. Koniecznym okazało się uwzględnienie w synchronizacji danych pochodzących z dwóch odrębnych systemów sprzedażowych - starszej wersji aplikacji typu CRM oraz nowoczesnego rozwiązania ERP dedykowanego dla tego dewelopera.

W aktualnej ofercie miały też zostać pokazane mieszkania z zakończonych już inwestycji, których nie było w żadnym z w.w. systemów - tutaj z pomocą przyszedł moduł CMS+ Oferta dewelopera, który pozwolił na połączenie tych trzech źródeł danych i dodatkową edycję już bezpośredno z poziomu panelu zarządzania stroną.

Eksport do serwisów

Ze wzgledu na różny zakres umów partnerskich podpisanych z serwisami ogłoszniowymi koniecznym okazała się możliwość odrebnego definiowania zakresu wysyłanych inwestycji dla każdego z tych serwisów. Dodatkowo eksportowane dane zostały wzbogacone o szczegółowe informacje, których nie można było uzyskać z systemu ERP dewelopera, dotyczące zarówno inwestycji jak i odrębnych lokali.

Instalacja rozbudowanej wyszukiwarki mieszkań pozwalającej na zapisywanie wyników wyszukiwania

Możliwość wygodnego i zarazem intuicyjnego przeglądania aktualnej oferty dewelopera jest jednym z najwyższych priorytetów projektantów strony internetowej. Dlatego warto zwrócić uwagę na unikalną na polskim rynku funkcjonalność wyszukiwarki mieszkań jaką jest możliwość dodatkowej filtracji, sortowania czy usuwania niechcianych propozycji. Lista z wynikami może być szybko przesłana na adres mailowy, co pozwala na wygodne zapamiętanie swoich wyborów, czy podzielenie się propozycjami z innymi osobami.

Dzięki odpowiedniej konfiguracji wyszukiwarki mieszkań, podziale jej na odrębne sekcje obejmujące oferę mieszkań, domów oraz lokali usługowych oraz wdrożeniu tylok podstawowych kryteriów wyszukiwania, uzyskaliśmy prostą formę tego elementu. Wyszukiwarka została dodatkowo wzbogacona o nasze autorskie rozwiązanie wyboru cech mieszkań jak i ich kierunku nasłonecznienia.oferty deweloperów wyszukiwarka mieszkań na stronie internetowej dewelopera

Wzbogacenie prezentacji planów inwestycji przez dodatkowe dane XML

Aby w pełni móc wykorzytać możłiwości wdrożonej wyszukiwarki mieszkań konieczne okazało się wzbogacenie danych przesyłanych z Działu Sprzedaży o pakiet szczegółowych informacji o lokalach (w tym powierzchnie poszczegółnych pomieszczeń, typy balkonów, tarasów, logii, kierunki nasłoneczenia lokali). Dodatkowo każdemu z lokali przypisane zostały cechy, np. mieszkanie z ogródkiem, mieszkanie dwupoziomowe, samodzielna kuchnia.

oferta dewelopera - oprogramowanie wyszukiwarki mieszkań

Formularze kontaktowe, powiadomienia

W projekcie uwzględniono zastosowanie zarówno rozbudowanych formularzy które prezentowane są na odrębych podstronach, jak i kompaktowego elementu “Zapytaj”, który połączył wygodę i funkcjonaność, a dodatkowo pozwolił na skrócenie czasu potrzebnego na wysłanie wiadomośći. Zrezygnowaliśmy z niektórych pół z formularza np. definiujących zakres oferty, czy nazwy inwestycji a dane, zebrane na podstawie ścieżki wizyty, pobieramy automatycznie i wysłamy wraz ze zgłoszeniem.zapytanie o ofertę na stronie internetowej dewelopera

Połączenie wyszukiwarki mieszkań z Interaktywnym planem inwestycji

Dodatkowym atutem wdrożenia serwisu w ramach platformy HOMEdeweloper była możliwość skorzystania z rozszerzonej prezentacji planów inwestycji. Szczegółówo wyrysowane plany budynków zostały wzbogacone o animację pokazującą po powiększeniu przykładowe aranzacje pomieszczeń. Dopełnieniem prezentacji są również szczegłowe opisy i dane dotyczące powierzchni pomieszczeń, czy cech lokali.


Autorska aplikacja CMS

Aktualizacja treści serwisu została zrealizowana za pomocną naszego autorskiego systemu CMS. Ta intuicyjna aplikacja pozwoliła nie tylko w łatwy sposób zmodyfikować publikowane już treści, ale też na dowolną rozbudowę struktóry serwisu już po jego uruchomieniu.

Moduł CMS Galeria

Z entuzjazmem został przyjęty moduł CMS Galerie który już w pierwszych dniach edycji strony zosatał doceniony za usprawnienie tak czestych i zazwyczaj pracochłonnych prac jak aktualizacja zdjęć dziennika budowy.

Moduł CMS Promocje

Elastyczny system dostosowujący się do aktualnej polityki sprzedażowej i pozwalający na zarządzanie nie tylko promocjami cenowymi, ale też na obsługę dowolnych promocji i programów sprzedażowch.

szkolenie obsługi strony internetowej
2-3 godzinne przeszkolenie pracowników Developera do obsługi systemu CMS+
wsparcie techniczne dla dewelopera
przydzielenie Klientowi dedykowanego opiekuna serwisu

Zobacz projekt online...

 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Wróbla Staw mieszkania
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Wróbla Staw domy
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Osiedle Jabłoniowa
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Kwartał Uniwersytecki
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Kwartał Kamienic
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Czwarty Żagiel
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Golf Park
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro City Park
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Chmielna Park
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Brętowska Brama
 • Strona dla firmy deweloperskiej Wzgórze Raduni
 • Strona dla firmy deweloperskiej Twoje M
 • Strona dla firmy deweloperskiej Start City
 • Strona dla firmy deweloperskiej Olympic Park
 • Strona dla firmy deweloperskiej Słoneczne Wzgórze
 • Strona dla firmy deweloperskiej Inpro Hotel Mikołajki
 • Strona dla firmy deweloperskiej Między Magnoliami
 • Strona dla firmy deweloperskiej Kaszubska 20
 • Strona dla firmy deweloperskiej K5
 • Strona dla firmy deweloperskiej Hotel Orlinek
 • Strona dla firmy deweloperskiej Haxo
 • Strona dla firmy deweloperskiej Dom Zdrojowy
 • Strona dla firmy deweloperskiej Dolina Młynów
 • Strona dla firmy deweloperskiej Partamenty Pasternik
 • Strona dla firmy deweloperskiej Pszenna 5
 • Strona dla firmy deweloperskiej Kapelanka